Промислові підлоги
Підлоги промислових будівель застосовують у різних галузях виробничої діяльності. Вони зустрічаються в цехах, на складах, промислових підприємствах, торгових комплексах та ін. Тобто в місцях, де потрібні великі майданчики з надійною основою, що витримує стійкі навантаження, перепади температур і навіть впливу агресивних середовищ. Технологія виробництва промислових підлог знаходиться зараз досить високому рівні, тому до статей цього типу пред’являються такі вимоги, як естетичність, гігієнічність і ергономічність.
Промислові підлоги можна розділити на два види — це полімерні та бетонні підлоги. При експлуатації їх у промислових будівлях вимагають особливої технології укладання. Заливання подібних підлог складається з кількох етапів.
Етап 1: Підготовка основи Перед початком заливання промислових підлог, майстер повинен перевірити придатність бетонної основи, чи немає в ньому отворів, вибоїн, сміття та ін. Також основа має бути перевірена на рівень за допомогою будівельного мірила. При виявленні будь-яких дефектів їх слід відразу ж усунути, інакше буде витрачено більше заливного матеріалу, ніж було заплановано. Коли основа очищена і вирівняна, за технологією наливної підлоги її слід просочити спеціальними речовинами. Шар грунтовки наносять валиком та пензлем рівномірно по поверхні. Потім ґрунтовка повинна просохнути від 12 до 24 годин. Промислові підлоги можуть мати на увазі армування. Промислові підлоги можуть бути армованими.
Етап 2: Нанесення матеріалу Перед нанесенням підлогову суміш потрібно приготувати відповідно до всіх технологічних витримок. За великим рахунком у влаштуванні наливних промислових підлог нічого складного немає. Найголовнішим моментом є розташування кожної порції суміші підлоги поруч з іншою. Цю умову потрібно виконувати, щоб бачити, яка має бути товщина майбутнього шару. Після нанесення суміші рекомендується пройти хвилястим валиком або жорсткою щіткою по її поверхні, щоб розбити і вивести бульбашки повітря.