Фасадний декор

У наш час дизайн фасаду з використанням спеціальної фасадної ліпнини – це цікавий прийом архітектури з декорування кожної будівлі, надає будівлі солідності, виразності, презентабельності, завершеності та, звичайно, значно підвищує статус самого власника.

Зрозуміло, що кожен власник має намір надати зовнішньому вигляду будинку якоїсь оригінальності та особливості. Якщо будинок уже збудований, то потрібно обов’язково подбати і про відповідне оформлення фасаду. Для чого необхідно закріпити фасадні художні елементи. Але під час вибору кращих оздоблювальних матеріалів враховуйте обов’язково і те, що фасад у будь-якому випадку контактує з усім зовнішнім середовищем. У різну пору року елементи та стіни такого декору зазнають негативних факторів. Ультрафіолетовий хімічний і фізичний вплив, регулярні перепади температури, вологості – це все те, що руйнує будинок. З урахуванням подібних особливостей підбираються елементи декору фасаду.

Зазвичай для оздоблення стін використовуються природні матеріали: дерево, камінь, гіпс. У наш час заслужену популярність мають елементи фасадного декору, що складаються з різних синтетичних матеріалів. Йдеться про фасадний декор з пінополістиролу.

Так як пінополістирол набагато легший за камінь, можна монтувати повноцінний готовий декор на фасадах різних будинків, у тому числі щитові, дерев’яні. Взагалі монтаж легкого фасадного декору зводиться лише до кріплення готового декору. Він не вимагає жодних металевих каркасів, опалубок, розподілу місць кріплення.

Слід зазначити, що за своєю довговічністю, якістю, зовнішнім виглядом, фасадна ліпнина не поступається декору з інших матеріалів. Наприклад, вироби, що складаються з армованого пінополістиролу та мають цементне покриття, не деформується, а також на них нізащо не з’являються тріщини. Такий фасадний декор не потребує реставрації. Вироби стійкі до різних речовин. Саме пінополістирол не створює живильного грунту для грибків, бактерій та гризунів. Він відрізняється своєю водостійкістю та вогнестійкістю, а також у жодному разі не піддається розширенню, усадці під час перепаду температури. Таким же високим є коефіцієнт звуко- та теплоізоляції. Ваш фасад буде не лише стильним, а й подарує комфортний мікроклімат.

Scroll to Top

Отримайте безкоштовну консультацію

Получите бесплатную консультацию