Екструзійний пінополістирол ТехноНіколь

Екструзійний пінополістирол ТЕХНОНІКОЛЬ XPS є теплоізоляційним матеріалом з рівномірно розподіленими замкнутими осередками.
ТЕХНОНІКОЛЬ XPS не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійкий і не піддається гниття.
Висока міцність дозволяє отримати рівне і одночасно жорстка основа, що суттєво збільшує термін експлуатації всієї теплоізоляційної системи.
Галузь застосування:
ТЕХНОНІКОЛЬ XPS застосовується в загальноцивільному будівництві при облаштуванні теплоізоляції фундаменту, покрівлі, підлог, утепленні фасадів.

Екструдований пінополістирол (або екструзійний пінополістирол) – це нове слово у сфері теплоізоляційних технологій. Навіть незважаючи на те, що матеріал почали виробляти понад 60 років тому, він, як і раніше, не має аналогів ні в Росії, ні у світі. Пінополістирол ТЕХНОНІКОЛЬ XPS – це універсальний утеплювач в усіх відношеннях.

Переваги екструзійного пінополістиролу

Замовити цю послугу або товар Ви можете зателефонувавши до нас за телефоном, а також через форму зворотного зв'язку або прийти до нас в офіс. Також викликати фахівця на об'єкт для зняття вимірів та складання кошторису.

По-перше, екструдований пінополістирол дозволяє ефективно здійснювати теплоізоляцію різних об’єктів, конструкцій і споруд. Іншими словами, він має широку сферу застосування. ТЕХНОНІКОЛЬ XPS використовують при влаштуванні теплоізоляції підлог, стін, фундаментів, покрівлі, а також різних інженерних споруд та доріг. Таким чином, екструдований пінополістирол знаходить застосування як у промисловому, так і в приватному будівництві.

По-друге, утеплювач ТЕХНОНІКОЛЬ XPS має унікальні технічні характеристики. За загальним визнанням, екструдований пінополістирол має найнижчі показники теплопровідності у низці іншої аналогічної продукції. Крім того, ТЕХНОНІКОЛЬ XPS характеризується хімічною стійкістю, високою міцністю на стиск, водо- та паронепроникністю, а також стійкістю до утворення плісняви та грибків. Таким чином, екструдований пінополістирол ТЕХНОНІКОЛЬ XPS не тільки забезпечує теплоізоляцію, але й ефективно перешкоджає впливу низки інших руйнівних та негативних факторів.

Крім того, екструдований пінополістирол відноситься до класу екологічно чистих матеріалів, що робить його поза конкуренцією серед інших утеплювачів.

Асортимент:

ТЕХНОПЛЕКС
Екструзійний пінополістирол ТЕХНОПЛЕКС спеціально розроблений для теплоізоляції приватних будинків, ремонту житлових приміщень, у тому числі для облаштування «теплих підлог».

ТЕХНОНІКОЛЬ CARBON ECO
Ідеальне рішення для утеплення котеджу. Він не вбирає воду, не набухає і не дає усадки, хімічно стійок і не схильний до гниття. Це відмінний теплоізоляційний матеріал для тих, хто шукає якісну теплоізоляцію із високими характеристиками.

Scroll to Top

Отримайте безкоштовну консультацію

Получите бесплатную консультацию